معرفی دوره های ترمیک بزرگسالان

 

دوره های ترمیک بزرگسالان زبان انگلیسی  آموزشگاه  آوا ویژه رده سنی 16 سال به بالا می باشد که بصورت کلاسهای حضوری و آنلاین برگزار می گردد.

این دوره ها با مجموعه کتابهایAmerican English File (2nd Edition)  از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان بعنوان کتابهای اصلی و کتاب Oxford Word Skills  به عنوان کتاب جانبی برگزار می گردد.

زبان آموزان با شرکت در آزمون تعیین سطح و مشخص شدن سطح زبانی خود می توانند در یکی از سطوح این دوره شرکت نمایند.

 

سطح پایه  (Beginner)

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در سطح پایه (Beginner) در آموزشگاه زبان آوا  بصورت کلاس حضوری در 4 ترم 16 جلسه ای برگزار می شود.

زبان آموزان در انتهای این سطح از کلاس زبان انگلیسی می توانند جملات ابتدایی و مکالمات روزمره و ساده را که در رابطه با نیاز های عمومی و شخصی مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، پرسیدن ساده و … می باشد را درک کرده و صحبت نمایند همچنین برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و ساده روزمره را از طریق چهار مهارت شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتاری کسب خواهند کرد.

 

سطح پیش متوسط  (Pre-Intermediate)

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در سطح پیش متوسط (Pre-Intermediate)  بصورت کلاس حضوری در 4 ترم 16 جلسه ای برگزار می شود.

زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر کسب توانایی صحبت کردن نسبتاً صحیح و روان، به تدریج قادر به برقراری ارتباط در قالب مکالمات کاربردی روزمره اعم از معاشرت کردن و بیان تمایلات شخصی خواهند بود.

 

سطح متوسط  (Intermediate)

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در سطح متوسط (Intermediate) بصورت کلاس حضوری در 4 ترم 16 جلسه ای برگزار می شود.

زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته به صورت معنی دار با مکالمه روان خواهند بود.

 

سطح بالاتر از متوسط  (Upper-Intermediate)

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در سطح بالاتر از متوسط (Upper-Intermediate)  بصورت کلاس حضوری در 4 ترم 16 جلسه ای  برگزار می شود.

زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی توانایی خارق العاده ای در استفاده از ساختار های ترکیبی را کسب می نمایند و نیز قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر در زبان انگلیسی را درک کرده و بیان نمایند و بدون کمک گرفتن از دیگران به اشتباهات زبانی خود آگاه شوند و آنها را تصحیح نمایند.

 

سطح پیشرفته  (Advanced)

آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در سطح پیشرفته (Advanced)  بصورت کلاس حضوری در 4 ترم 16 جلسه ای برگزار می شود.

زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی به پالایش و تقویت توانایی های زبانی خود خواهند پرداخت و به راحتی قادر به استفاده از چهار مهارت زبانی در سطح پیشرفته خواهند بود.

علاوه بر این با توجه به اندوخته ای غنی از واژگان، ساختار ها و کاربرد های زبانی که در اختیار دارند می توانند با سرعت عمل و انعطاف پذیری بالاتری و بدون نیاز به تامل کردن، بی وقفه به زبان انگلیسی صحبت کنند و از زبان دوم به صورت کاملا طبیعی و بدون اشتباه در موقعیت های واقعی روزمره استفاده نمایند.