آموزش زبان فرانسه بزرگسالان

 

کلاس زبان فرانسه در آموزشگاه  آوا از پایه به صورت حضوری و آنلاین به زبان آموزان تدریس می گردد.

آموزش زبان فرانسه در مجموعه ما مختص رده سنی ۱۸ سال به بالا بوده که در سطوحB2,B1,A2,A1 و با کتابهای  Edito برگزار می گردد.

شرکت در این کلاس ها ویژه متقاضیانی است که قصد مهاجرت و زندگی در کشورهای فرانسه زبان یا قصد ادامه تحصیل و شرکت در آزمون کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای داخل کشور در حوزه زبان و ادبیات فرانسه، مترجمی زبان فرانسه را دارند.

 

(A1) سطح پایه

این سطح از آموزش زبان فرانسه با کتاب Edito در 4 ترم 18 جلسه ای برگزار می گردد و مختص زبان آموزانی است که بدون هیچ پیش زمینه ای مایل به یادگیری زبان فرانسه مبتدی می باشند.

زبان آموزان در پایان این سطح قادر خواهند بود تا با بهره گیری از واژگان ساده و محاوره ای و با کمک ساختارهای گرامری ساده، مکالمات روزمره و جملات ابتدایی که در رابطه با نیاز های عمومی و شخصی می باشد (مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، احوالپرسی ساده و …) را درک کرده و صحبت نمایند و در آزمونهای بین المللی زبان فرانسه همانند DELF, TEF, TCF مربوط به سطح A1 شرکت نمایند.

 

 

(A2) سطح مقدماتی
این سطح از آموزش زبان فرانسه نیز با کتاب Edito در 4ترم 18جلسه ای برگزار می گردد. زبان آموزان در پایان این سطح قادر به مکالمه فرانسه و بیان و درک موضوعات مشخصی مانند گفتگوهای روزمره، اطلاعات شخصی، خانواده و محیط کار در موقعیت های ساده و معمول خواهند بود و همچنین می توانند مطالب پیچیده تری که در مقاله های کوتاه، روزنامه ها و تبلیغات نوشته شده است را درک نمایند.

 

(B2) سطح متوسط
این سطح از زبان فرانسه با کتاب Edito در 4 ترم 18 جلسه ای برگزار می گردد.

زبان آموزان در پایان این سطح به دایره وسیعی از لغات و واژگان دست پیدا خواهند کرد که به آنها کمک خواهد کرد با استفاده از این لغات در مورد رویاها، آرزوها، رخدادها، اهداف، تجارب و علایق شخصی خود بطور منسجم صحبت نمایند و در سفرهای خود به کشورهای فرانسوی زبان اغلب نیازهای خود را برطرف نمایند.

 

(B2) سطح متوسط به بالا

این سطح از آموزش زبان فرانسه نیز با کتاب Edito در 4 ترم 18 جلسه ای برگزار می گردد

زبان آموزان در پایان این سطح قادر به درک و بیان مطالب با طیف وسیعی از متون سخت، طولانی، انتزاعی و پیشرفته به زبان فرانسه خواهند بود و 

 می توانند در رشته تخصصی خود بحث های جدی و تخصصی تری را پیگیری نمایند و بدون آمادگی قبلی بطور روان، سلیس و پیوسته صحبت کنند.